BİZ KİMİZ?

Algida’nın ev dışı tüketim kanalındaki birimi Algida Food Service, Algida, Carte d’Or ve Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma ürün grupları ile toplam 3 farklı segmentte tüketicilerine ulaşmaktadır. Müşterileri arasında özel dondurma kabinlerinde tüketiciye doğrudan külah ve kuplarla servis yapılan noktalar, oteller, tüketiciye menü üzerinden hizmet veren cafe-pastane-restoranlar ve tek porsiyonluk pratik ürünlerin önem kazandığı catering müşterileri bulunmaktadır.

Algida Food Service ürün yelpazesi bu alanlarda profesyonellerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde oluşturulmaktadır. Algida ürün grubu, beş litrelik ve tek porsiyonluk ürün formatlarıyle, Kakao, Limon, Antep Fıstığı, Muz, Çikolata Parçalı Vanilya, Çilek, Vişne, Karamel ve Vanilya’lı ürünleri ile profesyonel kanala hizmet vermektedir.

Algida Food Service çatısı altındaki Carte d’Or markası, 24 çeşit içeren geniş ürün portföyü, ürün içeriğindeki yüksek oranda meyve-çikolata-fıstık parçacıkları ve özel sosları ile, daha üst beklentileri karşılamaya yönelik bir marka olarak öne çıkmaktadır. Carte d’Or çeşitleri arasında; Kaymak, Çikolata, Vanilya, Çilek, Stracciatella, Antep Fıstığı, Sakız, Karamel, Mandalina, Vişne Sorbe, Meyve Şöleni, Antep Fıstığı, Sakız, Karamel, Cappucino, Limon, Kavun, Çilekli Cheesecake, Bubble Gum, Chocotella, Blue Sky, Oreo, Nane, Bitter Çikolata ve Ceviz ürünleri bulunmaktadır.

Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma çeşitleri ise geleneksel Maraş lezzetinden vazgeçemeyenler için sunulmaktadır. 2015 yılının portföyündeki Maraş lezzetleri, AR-GE çalışmaları sonucunda tüketicinin damat tadına göre yenilenmiştir. Nefis sütlü lezzeti ve uzayan kıvamı ile Algida Maraş Usulü geleneksel dondurma lezzetini zirveye taşımaktadır. Algida Maraş Usulü Dövme Dondurma çeşitlerimiz arasında; Sade, Antep Fıstık, Çikolata, Karamel, Limon, Çilek, Karadut, Ceviz, Sakız, Kavun, Bal Badem ve Tahin ürünleri yer almaktadır.

Pazarın ihtiyacı ve tüketicilerin beklentilerine uygun olarak kaliteli, hijyenik ve lezzetli çeşitleriyle işletmenize değer katan Algida Food Service, işletmelerinizin büyümesinde size hep destek olmaktadır.