VİZYON - MİSYON

Dünya dondurma sektörünün lider markası Algida olarak, sorumlu beslenme başta olmak üzere tüm dünyadaki dondurma trendlerine yön veren inovasyonlar ve dondurma kültürünün gelişimine hizmet eden çalışmalarla pazarın gelişimine hizmet ediyoruz. Beslenme konusunda üstlendiğimiz sorumlu formülasyon ve iletişim anlayışıyla ürünlerimizin besin kalitesini iyileştirmek ve tüketicimize daha fazla fayda sunabilmek amacıyla dondurmanın iyiliğini mümkün olan en üst seviyeye çıkararak, herkese ulaştırmayı çok önemsiyoruz. Dünya çapında hizmet veren ve biri de İstanbul’da bulunan 7 Ar-Ge üssümüzde yeni ürünler geliştirerek tüketicimize sunuyoruz.

Türkiye’deki dondurma tüketim alışkanlıklarını geliştirmek için özel çalışmaların öneminin bilincindeyiz ve bugüne kadar Algida olarak toplamda 400’ü aşkın ürünü pazara sunmuş bulunuyoruz. Başarılı bir dondurmanın olmazsa olmazı tüketicilerin isteklerini, taleplerini doğru anlamakla başlar. Bu nedenle AR-GE yatırımlarımız başarılarımızın olmazsa olmazıdır. Algida olarak, dünya çapında lezzetli ve kaliteli dondurma üretmekle kalmıyor aynı zamanda ürünlerimizi burada Türk damak tadına uygun hale getiriyoruz.

Kalite ve hijyen standartlarının sürdürülebilirliği için çok yönlü süreçler, hammadde alımından üretime, depolamadan nakliyata ve en sonunda da satış noktalarındaki standarda kadar bir uyum içerisinde çalışıyoruz.

Algida olarak yıllardır süren başarımızı tüketici odaklı çalışmalarımıza borçluyuz. Tüketicimizi her zaman çalışmalarımızın kalbine koyuyoruz. Onları anlamaya ve tanımaya çok önem veriyoruz. 7 den 70’e herkesin sevdiği geniş ürün gamıyla herkese hitap eden bir marka olarak tüketicimizle aramızda çok özel bir bağ var. “Türkiye’nin dondurmacısı” olarak, milyonlarca insanımızı yüzünde bir gülümsemeyle mutlu etmek için çalışıyoruz. Amacımız damakta güzel tatlar bırakırken, hafızalarda güzel anılarla yer almak.